Astă seară, meciul Germania - Ecuador
-
La noi e noapte fierbinte, 26–28 de grade, aerul stă nemișcat peste Coburg
și meciul Germania – Ecuador a început cu scântei. În primele zece minute
au mar...
Acum 2 zile

Păcat că broscuţa aceea nu se vede de tot. Cred că e haioasă. :D
RăspundețiȘtergere=)) am s-o fotografiez
RăspundețiȘtergereda, da! vrem broscuta!! :))
RăspundețiȘtergereOK,avei broscuța imediat :D
RăspundețiȘtergere