Napi, s-a pus cu burta(aproape) pe carte...
Astă seară, meciul Germania - Ecuador
-
La noi e noapte fierbinte, 26–28 de grade, aerul stă nemișcat peste Coburg
și meciul Germania – Ecuador a început cu scântei. În primele zece minute
au mar...
Acum o zi


Superb exemplar felin! As spune ca e cu posteriorul pe carte, de fapt... ;)
RăspundețiȘtergereReusita poza! :)
Da,Mirela,cu „poponețul” pe carte.
RăspundețiȘtergereNu contează cu ce parte stă pe carte. Este important că nu citeşte ... pe rupte!
RăspundețiȘtergereblogulise,ar citi pe rupte dar e copertă cartonată și îi mai greu!
RăspundețiȘtergereUite că mai sunt bune cărţile şi la altceva decât la citit. :D Frumos pisoiaş. :)
RăspundețiȘtergereDa,Carmen76,tocmai la asta mă gândeam și eu :D.
RăspundețiȘtergere:))
RăspundețiȘtergereîn fine...poate că nu tocmai burta...dar nu departe de burtă în orice caz :))
RăspundețiȘtergere