Astă seară, meciul Germania - Ecuador
-
La noi e noapte fierbinte, 26–28 de grade, aerul stă nemișcat peste Coburg
și meciul Germania – Ecuador a început cu scântei. În primele zece minute
au mar...
Acum o zi


Şi mai ales că berea pare a fi blondă ca mâţa. :D
RăspundețiȘtergere...și e berea preferată a lui Smarty.Dar știi Carmen,de ce nu i-am dat? Era cu mașina și nu voiam să avem povești.
RăspundețiȘtergereAre dreptate! Pai, apa chioara???
RăspundețiȘtergereCe matasos e Smarty, si pofticios, miau, scump pisic! :P
RăspundețiȘtergereDa,Yana,mi-a părut rău puțin dar în situația creată era spre binele lui.A scos,D-șorul Smarty-Sparty,pârleala cu o porție de smântână :D.
RăspundețiȘtergereDa așa este,Mirela.Acum este într-o mare grabă pentru că este prima lui perioadă când face curte și e până peste cap îndrăgostit tânărul!!!
RăspundețiȘtergere:))e tare simpatic
RăspundețiȘtergere:)) adevărat și încă ceva știe să mănince conservă cu furculița :))
RăspundețiȘtergere