Canada și Africa de Sud deschid saisprezecimile
-
A început în seara asta nebunia celor treizeci și două de echipe naționale,
cele mai bune ale lumii, toate aruncate în primul meci al unui turneu care
prom...
Acum 11 minute


Muzica dupa sufletul meu.Dupa o zi de munca,la cina,o farfurie cu Pavaroti,merge de minune.Frumos.
RăspundețiȘtergereMă bucură mult Solidaster!Personal nu se termină zi în viața mea fără să ascult ceva,cât de puțin să fie Pavarotti!
RăspundețiȘtergereE un duet mai puţin obişnuit... Dar a ieşit bine.
RăspundețiȘtergereFoarte adevărat,Max Peter!Merge pentru o ocazie!Mie îmi place Joe Cocker,chiar că nu are pic de voce!Pavarotti în schimb are și încă ce voce are!
RăspundețiȘtergere